Sweet Hair

Mamy zaszczyt reprezentować najbardziej innowacyjną firmę produkującą najwyższej jakości profesjonalne kosmetyki do włosów. Firma SWEET HAIR PROFESSIONAL została założona w Brazylii w 2011 roku przez experta z dziedziny kosmetologii oraz fryzjerstwa - Paula Kazaksa.

Szukamy odpowiedzi na pytania, które nurtują fryzjerów w ich codziennej pracy. Mamy radość w tworzeniu czegoś nowego, silnie oddziałującego na branżę fryzjerstwa, a w szczególności w zaspokajaniu stałych potrzeb rynku.

onaspic

NASZA MISJA

Stworzenie innowacyjnej marki produktów o najwyższej jakości, które promują całkowicie nowe doświadczenie specjalistów kosmetycznych i ich klientów, koncentrując się na ich zdrowiu i pełnej satysfakcji.

                                                                                                            

NASZA WIZJA

Rola światowego wzorca w rozwijaniu profesjonalnych produktów dla każdego rodzaju włosów, ze szczególnym naciskiem na innowacyjność i najwyższą jakość.                                                                                                   

NASZE WARTOŚCI

Lojalność. Otwartość. Duma. Doskonałość. Jesteśmy lojalni wobec tych wszystkich, którzy są częścią naszej historii: pracowników, dystrybutorów i klientów. Energia w połączeniu z zuchwałym duchem nadrabia nasze unikalne DNA.